Webdizajn

Pekný, moderný a funkčný web? Samozrejme. Zanalyzujeme vaše predstavy a potreby, prediskutujeme možnosti, navrhneme riešenia a vyrobíme pre vás tie správne webové stránky. Ich súčasťou môžu byť moduly pre online komunikáciu so zákazníkmi, fotogalérie, objednávkový systém či komplentý e-shop.

webdizajn-pardonprint

Spokojní zákazníci

Reálne virtuálne? Nech robíte čo robíte, bez prítomnosti na internete to dnes nejde. Reálnou súčasťou nášho sveta je už dávno aj svet virtuálny. S fungovaním a prezentáciou v ňom vám radi pomôžeme.

SEO optimalizácie, PPC kampane, AdWords

SEO – magické zaklínadlo

Máte web a nič sa nedeje? Žiadni klienti, žiadny život? Ak áno, tak ešte jedna otázka. Vedia ľudia o vašom webe? Nájdu ho? Viete ako (a či vôbec) reagujúna akcie a ponuky? Tu pomôže magické zaklínadlo: „SEO, PPC, AdWords…“

PPC kampane

Premyslená propagácia a cielená reklama sú nesmierne dôležitou súčasťou života web stránok. Optimalizácie kľúčových slov a štruktúr textov sa postarajú o to, aby bol váš web vidieť vo vyhľadávačoch. Kvalitne menežované PPC kampane na Google AdWords zabezpečia, aby boli peniaze určené na propagáciu využité účinne, s maximálnym efektom a dobrou spätnou väzbou. Vieme ako na to.

pardonprint

Radi vám pripravíme nezáväznú ponuku. Ak chcete tlačiť a grafiku už máte hotovú, priložte súbor pdf alebo jpg.

Adresa: Agentúra Pardon – TN, s.r.o.
Jilemnického 23, 911 01 Trenčín
IČO: 34141987, IČDPH: SK2020387435123
Telefón: 0918/727 249
e-mail: info@pardonprint.sk