Tlač kníh, brožúr a letákov

Tlač knih je odjakživa „kráľovská disciplína“, vyslúžila si dokonca samostatné slovo – kníhtlač. Na veci nič nemení to, že sa používajú iné technológie a že samotná tlač je len malou časťou procesu výroby knihy. Na začiatku grafici navrhnú a vypracujú dizajn knihy (formát, písmo, materiály). Pokračujú počítačovou sadzbou (spracovanie a umiestnenie textov, obrázkov) a prepressom (úprava podkladov pre konkrétnu tlačiareň). Nasleduje samotná tlač knihy (hárkový ofsetový stroj Komori Lithrone) a na záver sa k slovu dostáva knihárska dieľňa. V tej sa listy knihy poskladajú a zviažu (klasická pevná knižná väzba V8). Znie to komplikovane? Bez obáv. Plánujete knihu? Uvažujete o náklade v stovkách či tisícoch kusov? Vydali ste úspešný e-book a chcete to skúsiť s reálnou knihou? Napísali a nakreslili ste detskú knižku? Mysteriózny román? Knižku venovanú histórii obce? Výtvarnú monografiu? Takéto (a mnohé ďalšie) druhy kníh už máme úspešne za sebou. U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Od zručných a kreatívnych grafikov, cez skúsených tlačiarov až po kvalitné finálne dielenské spracovanie. Do čítania.

Ukážky našej práce pri dizajne, tlači a väzbe kníh

graficke prace návrh knihy
graficke prace dizajn knihy
graficky navrh knihy
Tlač knihy - grafický návrh
Grafické práce – kniha

Výroba brožúr – ak potrebujete ísť ešte ďalej

Potrebujete dostať na malú plochu väčší objem informácií? Jeden list je skrátka málo? Ponúkame tlač brožúr. Vyrobíme (vytlačíme a zviažeme) pre vás rôzne typy brožúr. Od niekoľkostranových, spojených šitou skobkovou – V1 väzbou, cez brožúry zviazané špirálovou kalendárovou väzbou až po hrubšie mnohostranové brožúry zviazané lepenou V2 väzbou.

Tlač lepených brožúr
Výroba brožúr V1
Výroba katalógov
Tlač pohľadníc
Tlač produktových listov a katalógov

Tlač letákov a plagátov

Chlieb náš každodenný. Naozaj každodenný. Pre nás, tlačiarov i pre vás, „konzumentov“. O čom je reč? O jednorázovej, príležitostnej, merkantilnej tlači. Výroba letákov, od malých letáčikov, cez tlač letákov až po tlač plagátov. Skladané letáky, ponukové a produktové listy. Vytlačené čiernobielo či farebne, na jednej či oboch stranách. Vytlačené na jednoduchých hladkých alebo zaujímavo štruktúrovaných papieroch. Pútavé reklamné tlačoviny ozvláštnené parciálnym lakom. Jedálne lístky, ktoré vďaka laminácii „znesú“ všetko.

Tlač letákov

Ukážky tlače a väzby letákov, plagátov a brožúr

Výroba brožúr

Malé či veľké, tenké zošité skobkami (V1) či hrubšie zviazané lepenou (V2) väzbou, prípadne špirálovou (kalendárovou) väzbou.

Výroba katalógov

Jednoduché a praktické či reprezentatívne katalógy najvyššej kvality s pútavým parciálnym lakom na kriedových papieroch.

Tlač pohľadníc

Sady pohľadníc podľa vašich návrhov a podkladov, vďaka výseku aj v netradičných tvaroch, balené v darčekových boxoch.

Produktové listy

Cenníky, letáky, jednolistové či skladané (od jednoduchého preloženia až po harmoniku), možnosť lakovania a laminovania.

pardonprint

Máme technológie optimalizované pre rôzne náklady, od niekoľkých kusov až po tisícky výtlačkov. Radi vás zoznámime s možnosťami, prekonzultujeme vaše predstavy a potreby vypracujeme kalkulácie. V prípade záujmu sa za vás postaráme o splnenie povinnosti spojených so zákonom o odpadoch 79/2015 (bývalý recyklačný fond, registrácia, hlásenia, poplatky). Stačí sa ozvať. Ak ste z Trenčína, Dubnice, Nového Mesta či iného okolia, môžete sa k nám do tlačiarní prísť aj pozrieť. Ak ste ďalej (Bratislava, Trnava, Bystrica, Žilina, Bardejov,…), využite náš kontaktný formulár, telefón či mejl. Žiadny problém, podklady sa dajú poslať mejlom, letáky vám doručí kuriér. Fungujeme aj na diaľku, postupy máme vyskúšané a overené.

Adresa: Agentúra Pardon – TN, s.r.o.
Jilemnického 23, 911 01 Trenčín
IČO: 34141987, IČDPH: SK2020387435123
Telefón: 0918/727 249
e-mail: info@pardonprint.sk